O BIEGU
Już 31 Marca 2018 roku w Wielką Sobotę odbędzie się Półmaraton Wielkanocny w Kamieńsku.

Pomysłodawcą i organizatorem biegu jest Jarosław Brzozowski amator biegania, maratończyk i ultramaratończyk, trener, motywator, coach. Organizator biegów w Kamieńsku i okolicach stworzył i koordynował projekt pokonacsiebie.org.pl, inicjator i jeden z założycieli stowarzyszenia Aktywni Kamieńsk.

Półmaraton Wielkanocny to bieg na dystansie 24 kilometrów, z przewyższeniem 260 m i jest to I Górski półmaraton w centralnej Polsce. Biegnie po drogach Gminy Kamieńsk i malowniczej Góry Kamieńsk usypywanej w latach 1977-1993, która jest najwyższym wzniesieniem w centralnej Polsce: wysokość względna 193 m, a jej powierzchnia ma 1480 ha

W biegu Półmaraton Wielkanocny mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni biegacze. Oprócz klasyfikacji ogólnej (z podziałem na płeć i kategorie wiekowe), będzie prowadzona klasyfikacja kategorii drużynowych.
Wszyscy Uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a ci, którzy ukończą Bieg – wyjątkowy pamiątkowy medal.
Po przybiegnięciu na metę będzie czekał na zawodników posiłek regeneracyjny.
Punkty z wodą na trasie biegu znajdować się będą co ok. 5-6 km.
Zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacji wiekowej otrzymają pamiątkowe statuetki.

Start i Meta zawodów znajdować się będzie na stadionie im. mjr Antoniego Maszewskiego - ul. Sportowa 3 w KamieńskuZapraszam:

Zapisz się już dziś

Do zapoznania się z Regulaminem Biegu

Do polubienia

Do obserwowania Istagrama

Ślad GPX


Poleć tą stronę
Podziel się z innymi: Facebook
Facebook - Lubię To:


Facebook